PAR MUMS

London Gates Education Group
London Gates ir vienīgais papildizglītības centrs Rīgā, kuru ir akreditējusi Lielbritānijas eksaminācijas komisija EDEXCEL (Centra Nr. 97104). Mums ir tiesības sagatavot audzēkņus un pieņemt eksāmenus Lielbritānijas atestāta (A-levels) ieguvei, kas ir nepieciešams, lai iekļūtu labākajās pasaules augstskolās. London Gates sniedz iespēju, nešķiroties no ģimenes un ierastās vides, paralēli mācībām vispārizglītojošajā skolā, saņemt Lielbritānijas atestātu, iegūt multikulturālu pieredzi un iemācīties brīvi komunicēt angļu valodā.

Pateicoties radītajai starptautisku speciālistu komandai, kas ietver pasniedzējus, lingvistus, psihologus, viņa veiksmīgi realizē pašas veidotu mācību metodiku projektos Londonā, Parīzē, Rīgā, Milānā, Telavivā, Maskavā un Sanktpēterburgā.
Cilvēki

Pirmais centrs tika atvērts 2010. gadā Maskavā. Šobrīd tajā mācās vairāk kā 400 audzēkņu, absolventi studē labākajās Lielbritānijas universitātēs un koledžās – UCL, Imperial, King’s College, Durham, Surrey, Exeter, Manchester. Mūsu absolventi sastopami arī ASV, Vācijas, Nīderlandes un Beļģijas augstskolās.


London Gates uzņem grupās bērnus sākot no divu gadu vecuma. Pirmskolas vecuma bērniem, kas ir sagatavoti pēc mūsu metodikas, vēlāk ir vieglāk apgūt svešvalodas, viņiem attīstās prasme mācīties, un šie bērni bez grūtībām uzņem jaunas zināšanas.

Mūsu pasniedzēji, skolēni un vecāki ir vienlīdzīgi dalībnieki draudzīgā komandā, kas kopā jūtas ērti un interesanti. Visu priekšmetu (vēstures, eksakto zinātņu, matemātikas, pasaules kultūras un tradīciju, dažādu radošu mākslas nozaru un citu) apgūšana notiek tikai angļu valodā. London Gates pasniedzēji vispirms ir augsti kvalificēti speciālisti – matemātiķi, vēsturnieki, lingvisti, mākslinieki un mākslas vēsturnieki, kas nevainojami pārvalda angļu valodu un kam patīk strādāt ar bērniem. Viņi ir izturējuši stingru vairāku pakāpju atlasi un piedalījušies virknē profesionālu apmācību.


Mēs pievēršam īpašu uzmanību, lai īstenotu individuālu pieeju katram skolēnam, un atbilstoši pielāgojam mūsu programmas. Mūsu pasniedzēji, skolēni un vecāki ir vienlīdzīgi dalībnieki draudzīgā komandā, kura kopā jūtas ērti un interesanti. Mēs nepārtraukti meklējam nestrandarta veidus, kā pasniegt materiālu un organizēt nodarbības, izmantojot bērnu dabisko interesi par apkārtējo pasauli un sākotnējo motivāciju mācīties.


Vecāki regulāri saņem informāciju par bērna sasniegumiem un var ietekmēt mācību procesu, pastāvīgi sadarbojoties ar London Gates darbiniekiem. Vecāko grupu audzēkņiem mēs palīdzam izvēlēties nākotnes profesiju, kā arī orientēties plašajā programmu klāstā, ko piedāvā rietumu universitātes. Atbilstoši tam tiek pieņemts lēmums, kādus priekšmetus apgūt tālāk.

Atrašanās vieta
Mēs atrodamies Rīgas centrā. Katras telpas dizains ir veidots līdzīgi kādai no Lielbritānijas universitātēm. Telpas ir aprīkotas ar visām nepieciešamajām tehnoloģijām. Nodarbībās studenti strādā aktīvi pārvietojoties telpā, tiek radīta pēc iespējas komfortablāka atmosfēra, strādājot kopā pie viena galda gan ar pasniedzēju, gan asistentu!
Uzziniet vairāk
Mācīties London Gates