Absolventi

IĻJA

IĻJA


UCL (University College London) – Londonas vecākā universitāte. Pasaules labāko universitāšu reitingā ieņem 2. vietu Eiropā un 4. vietu pasaulē.

Ko tu mācies?

Mācos Bioķīmijas fakultātē.

Kāpēc izdarīji tieši šādu izvēli?

Pirms dokumentu iesniegšanas izveidoju sarakstu ar Lielbritānijas universitātēm, sarindojot tās dilstošā secībā pēc uzņemšanas prasībām un kritērijiem. Tātad, sākot ar AAA, lai iestātos UCL, un beidzot ar ABB, lai iestātos Notingemā. Kad atnāca rezultāti, uzzināju, ka esmu uzņemts UCL, par ko biju ārkārtīgi priecīgs.

Vai tev ir priekšmets, kas patīk vislabāk?

Bioloģijas ķīmija un ģenētika. Patika pret ķīmiju saistās ar ārkārtīgi aizraujošiem laboratorijas darbiem un ļoti kvalitatīvu zināšanu pasniegšanu. Ģenētika man patīk lektora dēļ, kas pats ļoti interesējas par savu priekšmetu un lieliski stāsta.

Kā tu pavadīji pirmo dienu universitātē?

Parastas ikdienišķas rūpes – skraidīju pa veikaliem, pirku spilvenus, gultasveļu, šķīvjus, dakšas, pierakstu klades, rakstāmpiederumus utt. Nekā interesanta, patiesi.

Ko tev nācās iemācīties?

NESLINKOT. Jūs pat nevar iedomāties, kā esmu piekusis neslinkot. Un, protams, pareizi plānot savu laiku un izdalīt prioritātes.

Kāda ir tava mīļākā vieta pilsētā?

Mana gulta. Bet es ikvienam ieteiktu aiziet uz Regent’s park.

Ar ko tu komunicē un mācies?

Es komunicēju ar draugiem no Latvijas un ar saviem kursabiedriem no dažādām valstīm.

Vai vari kaut ko ieteikt studentiem, kas pašlaik kārto eksāmenus A-Levels?

PILDIET MĀJAS DARBUS!!! Ja es nebūtu pildījis visus mājas darbus, diez vai es iestātos UCL.